Верифікований профіль
5
Років досвіду
31
Верифікована рекомендація
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
4
Рекламна активність
16260
Останній візит на сайт
сьогодні
Привіт! Мене звати Микола, і я молодий та амбітний експерт АН Revolution, наша місія полягає у тому, щоб надати якісну послугу та створити екологічні принципи роботи на ринку.

Якщо ВИ ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ/КУПИТИ/ЗДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ і при цьому отримати максимальну прозорість та чіткість у процесі співпраці, ми надаємо наступні послуги:

• Індивідуальний підбір обʼєктів нерухомості за вашим запитом у максимально швидкі терміни

• Повний юридичний та нотаріальний супровід ваших угод

• Обʼєктивна оцінка нерухомості (як при купівлі, так і при продажі)

• Розроблення стратегії максимально ефективного продажу та залучення потенційних покупців

Наша особливість полягає у медійності, завдяки якій ми вже зробили революцію на ринку київської нерухомості!

А познайомитись із нами ближче можна за посиланням:
instagram: revolution_rea

Продаж квартир (4)

  • Revolution
    86 900 $
    2 349 $/м²

    Академіка Заболотного вул., 1-Б

    1 кімната
    37 / 14.6 / 13.6 м²
    поверх 28 з 34
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Без комісії для покупця. У будинку є генератори на ліфти та воду. Розглядаємо безготівковий розрахунок, державні програми: єВідновлення, постанови та сертифікати. Продаж однокімнатної квартири з ремонтом, вулиця Академіка Заболотного 1-Б, ЖК "Метрополіс" у Голосіївському районі, метро Термки. Квартира з роздільним плануванням: окрема простора спальня та кухня-вітальня розмежована на зони для відпочинку та кухні. Укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: 2 кондиціонери, пральна машина, холодильник з морозильною камерою, телевізор, духова шафа-мікрохвильовка, електричний котел, двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом, шафи для зберігання речей, кухонні вмонтовані меблі. Х...
    Рієлтор
  • Revolution
    110 000 $
    1 279 $/м²

    Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 34/1а

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Васильківська Голосіїв
    3 кімнати
    86 / 51 / 12 м²
    поверх 5 з 6
    2003 рік побудови
    сьогодні
    Продаж дуже просторої трикімнатної квартири поруч з метро Васильківська, Голосіївським парком. Розташована за адресо вулиця Юлії Здановської 34/1а у Голосіївському районі. Дві окремі кімнати, велика вітальня з'єднана з кухнею, два балкони, два санвузли, передпокій, просторий коридор. Загальна площа - 86 м2, житлова - 50.6 м2, кухня - 11.8 м2. Знаходиться на 5 поверсі 6-ти поверхового цегляного будинку - реконструкції 2003 року. Додатково приєднано передпокій, де є комод, місце для взуття та дзеркало. Дуже просторий коридор з великою та вмісткою шафою-гардеробом для зберігання одягу. Дві окремі кімнати укомплектовані меблями - стан "заїжджай та живи". Простора вітальня з'єднана з кухнею. З...
    Рієлтор
  • Revolution
    70 000 $
    2 333 $/м²

    Академіка Заболотного вул., 1-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Іподром Теремки-1 ЖК Метрополіс
    1 кімната
    30 / 20.1 / 4.4 м²
    поверх 28 з 34
    2021 рік побудови
    сьогодні
    ЧУДОВИЙ варіант під інвестицію. Квартира уже здається за 20000 грн. Продаж можливий з орендарем, або без. Без комісії для покупця. У будинку є генератори на ліфти та воду. Розглядаємо безготівковий розрахунок, всі державні програми: єВідновлення, єОселя, постанови та сертифікати. Продаж однокімнатної квартири з ремонтом, вулиця Академіка Заболотного 1-Б, ЖК "Метрополіс" у Голосіївському районі, метро Термки/Іподром. Квартира здається в оренду. Можливий продаж з орендарем - платить 20 000 грн/місяць Характеристики квартири: • Загальна площа - 30 м2 • Кількість кімнат: 1 • Поверх: 28/34 • Тип будинку: Монолітно-каркасний з цегляними перекриттями Стан та ремонт: • Новий сучасний ремонт І...
    Рієлтор
  • Revolution
    134 900 $
    1 729 $/м²

    Балтійський пров., 5

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Куренівка ЖК Navigator
    2 кімнати
    78 / 36.1 / 16.5 м²
    поверх 16 з 25
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Продаж двокімнатної квартири з ремонтом, провулок Балтійський 5, ЖК "Navigator" у Оболонському районі. Якісний дизайнерський ремонт. Квартира з роздільним плануванням: окрема простора спальня, вітальня, роздільний санвузол та велика кухня, яка розмежована на зони для відпочинку, готування та обідню, а також об'єднана з лоджією. Також є дуже просторий коридор з великою шафою та окрема гардеробна. Загальна площа квартири - 78 м2, житлова - 36.1 м2, кухня - 16.5 м2. Знаходиться на 16/25 поверсі будинку 2020 року. Сучасний електрощиток із зональним розподілом навантажень, можливістю поетапного відключення. Кожна група має окремий автомат, встановлений пристрій контролю напруги з функцією с...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: