Верифицированный профиль
5
Лет опыта
31
Верифицированная рекомендация
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
6
Рекламная активность
17068
Последний визит на сайт
сегодня
Привіт! Мене звати Микола, і я молодий та амбітний експерт АН Revolution, наша місія полягає у тому, щоб надати якісну послугу та створити екологічні принципи роботи на ринку.

Якщо ВИ ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ/КУПИТИ/ЗДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ і при цьому отримати максимальну прозорість та чіткість у процесі співпраці, ми надаємо наступні послуги:

• Індивідуальний підбір обʼєктів нерухомості за вашим запитом у максимально швидкі терміни

• Повний юридичний та нотаріальний супровід ваших угод

• Обʼєктивна оцінка нерухомості (як при купівлі, так і при продажі)

• Розроблення стратегії максимально ефективного продажу та залучення потенційних покупців

Наша особливість полягає у медійності, завдяки якій ми вже зробили революцію на ринку київської нерухомості!

А познайомитись із нами ближче можна за посиланням:
instagram: revolution_rea

Портфолио реализованных объектов (44)

  • продано
    Revolution
    76 700 $
    1 257 $/м²

    Рэя Брэдбери ул., 14

    3 комнаты
    61 / 40 / 7 м²
    этаж 4 из 5
    2 г. 7 мес. назад
    Продам трикімнатну квартиру з ремонтом біля метро Васильківська по вул. Дубініна в Голосіївському районі, з заскленними балконами в хорошій, затишній локації з зручною транспортною розв'язкою. -В квартирі було замівнено електрику, сантехніку, в ванній встановлена душова кабіна і є бойлер, в кімнатах паркет. Кімнати світлі та теплі. В будинку чисте парадне, хороші сусіди, є місця для паркування Вашого автомобіля. -Документи готові до угоди, право власності більше 3х років. -Вікна в двір, сторона не сильно сонячна, помірна. Інфраструктура: Є все необхідне для комфортного проживання: магазини та супермаркети, кафе та ресторани, аптека, школи та інститути, спортивний майданчик та дитячий майда...
  • продано
    Revolution
    57 900 $
    1 158 $/м²

    Энтузиастов ул., 23

    2 комнаты
    50 / 32 / 9 м²
    этаж 7 из 9
    2 г. 6 мес. назад
    Продам двокімнатну квартиру з ремонтом по вулиці Ентузіастів, Дніпровський район, Руснівка, метро Лівобережна, метро Гідропарк, лівий берег. Загальна площа - 50 кв.м, жила площа – 32 кв.м, площа кухні - 9 кв.м. Квартира з ремонтом. Простора, тепла, світла та затишна двокімнатна квартира. Велика лоджія. Сонячна сторона. Розташована на 7 поверсі 9-типоверхового будинку. Територія біля будинку доглянута. Велика засклена лоджія. Вікна склопакети. Роздільний санвузол, вбудована кухня. Продаж зі всіма меблями. Інфраструктура: Поруч є все необхідне для комфортного проживання: магазини та супермаркети, Фора, школи та дидячі сади, зелені та доглянуті зони для відпочинку, дитячі майданчики, кафе...
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.